“Knauf Mavisi Fotoğraf Yarışması” Katılım Koşulları


1- “Knauf Mavisi Fotoğraf Yarışması” 01 Eylül 2016 – 1 Kasım 2016 tarihleri arasında yapılacaktır.

2- Yarışma, www.knaufmavisi.com üzerinden düzenlenecektir. Yarışmada katılımcılar maviyi en iyi ifade eden fotoğraflarını ve çekmiş oldukları fotoğrafın kendileri için hangi duyguyu ifade ettiğini “Performans”, “Birleştiricilik” veya “Ötesinde tasarlamak” söz öbeklerinden en az bir tanesini kullanarak yarışmaya katılırlar. Yarışmacılar fotoğraflarını, içerik yazılarını ve iletişim bilgilerini kaydettikten sonra yarışmaya katılım tamamlanmış olur.

3- Yarışma sonunda maviyi en iyi şekilde ifade eden fotoğrafı çeken ve fotoğrafın verdiği duyguyu yukarıda bahsi geçen söz öbeklerinden en az bir tanesini kullanarak en iyi anlatan üç katılımcı, jüri tarafından yapılan değerlendirme neticesinde şu ödülleri kazanır:
Birinciye: GoPro Hero4 Silver Adventure Kamera 5GPR/CHDHY-401-EU
İkinciye: Apple TV 32GB 4. Nesil
Üçüncüye: Canon Selphy CP 910 Kompakt Fotoğraf Yazıcısı (Siyah)

4- Yarışma jürisi; Özge Erol, Bilge Dinçel, Çağıl Öcal, Erkin Albayrak ve Kerem Turgut’tan oluşmaktadır.

5- Knauf Türkiye çalışanları ve doğrudan akrabaları ile ilgili ajans çalışanları Knauf Mavisi Fotoğraf Yarışması’na katılabilirler fakat jüri değerlendirmesine alınmazlar.

6- Katılımcılar diledikleri kadar fotoğrafla yarışmaya katılabilirler.

7- Ödül, kazanan kişinin adresine Knauf Türkiye tarafından ücretsiz olarak gönderilecektir.

8- Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul aranmamaktadır.

9- Yarışma kazananı 14 Kasım 2016 tarihinde Knauf Türkiye sosyal medya hesapları ve www.knaufmavisi.com üzerinden duyurulacaktır.

10- Katılımcılar sadece kendilerine ait iletişim bilgileriyle yarışmaya katılabilirler ve gönderdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu kabul ve taahhüt ederler.

11- Katılımcıların 18 yaşını doldurmuş olmaları gereklidir. 18 yaşından küçük olanlar yarışmaya katılmış olsalar dahi ödül kazanmaları halinde, bu ödül kendilerine verilmez.

12- Bu kurallarda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yarışmayı durdurma yetkisi, Knauf Türkiye’nin inisiyatifindedir.

13- Yarışmaya katılan kişiler, paylaştıkları fotoğrafları hiçbir hak talep etmeden ve sınırsız olmak üzere Knauf Türkiye’nin yazılı ve görsel iletişimde ve her türlü sosyal medya içeriklerinde kullanmasına izin vermiş sayılırlar. Katılımcı, fotoğrafın tüm mali ve manevi haklarının Knauf Türkiye’ye ait olduğunu kabul etmiştir.

14- Knauf Mavisi yarışması ile paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat Knauf Türkiye, kampanyaya katılan herkese yarışma sonrasında tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahip olacaktır.

15- Knauf Türkiye bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve İnternet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb...) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

16- Katılımcı ödül hakkını başka bir kişiye devredemez, ödül karşılığı nakit talep edemez ya da ödülünü değiştiremez.

17- Yarışmaya Türkiye sınırları dışından katılım gösterilmesi halinde yurtdışındaki katılımcılara ödül teslimi yapılamaz.

18- Katılımcının, kampanyaya başkasına ait bir fotoğraf ile katılması halinde hukuki bakımdan doğan ve doğabilecek tüm sorumluluk ve yükümlülükler katılımcıya ait olup katılımcı, Knauf Türkiye’nin bu nedenle uğradığı ve uğrayabileceği her türlü zararı tazmin edeceğini kabul ve taahhüt etmiştir.

Fotoğraflar Yükleniyor

Lütfen Bekleyiniz

Yükleniyor